Eurobank

Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku jest typowym kredytem gotówkowym. Proponowane przez bank warunki to:

 Wysokość kredytu, w zależności od potrzeb, musi zawierać się w przedziale od 2000 zł do 150 000 zł. (jeśli nie przekroczy 30 000 zł, bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach). Kwota kredytu może zostać rozłożona na maksymalny okres spłaty 8 lat. Oprócz standardowego przeznaczenia kredytu konsolidacyjnego (czyli spłaty zobowiązań w innych bankach i instytucjach) Eurobank deklaruje możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych na dowolny cel. W przypadku tego kredytu konsolidacyjnego nie wchodzi w grę zabezpieczenie hipoteczne co wiąże się z mniejszą ilością formalności ale też innym rzędem oprocentowania, którego możemy się spodziewać (odpowiednio wyżego). Kwota odsetek bazuje na stałej stopie procentowej. Bez prowizji, ubezpieczenie jako opcja.

Niemniej konsolidacja hipoteczna jest możliwa w Eurobanku. Oferta kryje się pod nazwą kredyt hipoteczny, który wykazuje nieco więcej elastyczności co do walut (PLN – 0,4% marży, CHF 0,8 % marży), okresu kredytowania (do 35 lat), odroczenia spłaty (do 36 miesięcy) i wakacji kredytowych (raz na rok), źródła dochodów (także dla osób zarabiających za granicą), rodzaju rat (równe i malejące).
Nieco ostrożniej Eurobank podchodzi do wysokości kredytu hipotecznego, oferując zaledwie 70% wartości nieruchomości zabezpieczającej.

    inne informacje z fb Eurobanku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

dlaczego?